3. Potok v lese XXL formát

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

Galerijní obraz, signováno a datováno vpravo dole, rámováno v původním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 123 cm, výška: 112 cm, rámování: 144 x 155,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:01 SEČ

Zbývá: 6d 4h 18m 16s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč