37. Letní louka

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno tužkou slabě vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 80 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 07.04.2020 20:18 SELČ

Zbývá: 6d 2h 48m 34s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč