37. Zasněžené hory
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 14 cm, rámování: 30,5 x 44,5 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč