37. Zasněžené hory

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 14 cm, rámování: 30,5 x 44,5 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:24 SEČ

Zbývá: 10d 3h 58m 25s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč