Chalupy v létě

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, karton mírně prohnutý, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 49 x 60 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč