40. Tání

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 46,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:26 SEČ

Zbývá: 9d 2h 35m 38s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč