Klidné pobřeží

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 11 cm, rámování: 23,5 x 26 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč