49. Ovoce v misce

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

fragment signatury vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 58 cm, výška: 33 cm, rámování: 40,5 x 66 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:32 SEČ

Zbývá: 9d 4h 13m 34s

Vyvolávací cena: 800 Kč