5. Cesta v lese - XL formát

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vlevo dole, rámován v v původním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 70 cm, rámování: 88 x 110 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:02 SEČ

Zbývá: 7d 5h 6m 3s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč