Zámek na kopci

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 35 cm, rámování: 39,5 x 35,5 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč