92. U lesa
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1945
Šířka: 34 cm, výška: 23 cm, rámování: 48 x 53
Konec dražby: 10.01.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč