51. Kosatce - J. Chytilová
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tuš
Šířka: 25 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 40 cm
Konec dražby: 15.02.2023 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč