Chalupy

Autor: Karel Knižák
(1907 Doubravka - 1986 Mariánské Lázně)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 50,5 x 38,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč