Kozí ulice
Autor: František Rek
(1886 Lipník nad Bečvou - 1969 Brno)
signováno vlevo dole, název, na reversu autorského přípisu, rámováno, paspartováno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 40
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč