Matka s dítětem

Autor: Lennart Pilotti
(1912 Stockholm, Švédsko - 1981 Stockholm, Švédsko)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně úryvek z novin o umělci
Technika: olej na sololitu, datace: 1949
Šířka: 32,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 45,5 x 39

Konec dražby: 08.04.2024 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč