23. Návrh diplomu k 150. výročí narození B. Smetany
Autor: Jaroslav Sůra
(1929 Praha - 2011 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorská razítka, ČFVU a Museum B. Smetany v Praze, nově rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1973
Šířka: 59,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 49 x 66 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč