Návrh diplomu k 150. výročí narození B. Smetany

Autor: Jaroslav Sůra
(1929 Praha - 2011 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorská razítka, ČFVU a Museum B. Smetany v Praze, nově rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1973
Šířka: 59,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 49 x 66 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč