Pařížský motiv
Autor: Marc Svabic
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1991
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 48,5 x 57,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč