Na statku
Autor: Axel Hjalmar Lindqvist
(1843 - 1917)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1910
Šířka: 57 cm, výška: 36 cm, rámování: 48,5 x 68,5
Konec dražby: 08.04.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč