Statek
Autor: Axel Hjalmar Lindqvist
(1843 - 1917)
signováno a datováno vlevo dole, na revers autorského přípisu a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1909
Šířka: 49,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 40 x 62
Konec dražby: 08.04.2024 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč