26. Surrealistický obraz
Autor: Carle Pontus
(1955 Švédsko)
signováno a datováno vpravo dole, název, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 88 cm, výška: 99 cm, rámování: 103 x 93
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:08 SELČ
Zbývá: 4d 13h 30m 50s
Vyvolávací cena: 9 600 Kč