Zátoka
Autor: Gunnar Ruda
(1887 - 1948)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 64,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč