Krajina s mořem
Autor: Alexis Ankarcrona
(1925 Hässlunda, Švédsko - 1901)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 93
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč