Lesbičanky
Autor: Vladimír Vašíček
(1919 Mistřín, Svatobořice-Mistřín - 2003 Mistřín, Svatobořice-Mistřín)
monogramováno a datováno vpravo dole, vlevo dole název, na reversu autorského přípisu, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1958
Šířka: 59 cm, výška: 42 cm, rámování: 53,5 x 70,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč