259. V Podvazkovém pásu - XL Formát
Autor: Stanislav Bašek
(1951 Praha)
signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 100 cm, výška: 140,5 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:26 SELČ
Zbývá: 3d 10h 2m 35s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč