Zátiší
Autor: Jenny Hladíková
(1930 Kolín - 2022)
signováno a datováno vpravo dole, značeno 16/20, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp, datace: 1966
Rámování: 38,5 x 47
Konec dražby: 08.04.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč