36. Větve
Autor: Jindřich Růžička
(1947 Police nad Metují)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 6/120, volný list
Technika: linoryt, datace: 1982
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 4d 23h 19m 5s
Vyvolávací cena: 300 Kč