Řeka v krajině
Autor: Tom Campbell
(1865 - 1943)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 35,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 47 x 60
Konec dražby: 09.04.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč