Portrét dívky
Autor: Paul Werner Söchtig
(1919 - 1997)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 91 x 72
Konec dražby: 09.04.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč