Zátiší s květinami
Autor: René Šebestík
(1914 Praha - 1964 Liberec)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Datace: 1948
Datace: 1948
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 59 cm, rámování: 68 x 58
Konec dražby: 08.04.2024 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč