V divadle

Autor: Antonín Pelc
(1895 Lišany - 1967 Praha)

signováno vlevo dole, datováno 1910, mírně zvlněné, velmi ranná práce tehdy patnáctiletého Antonína Pelce
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1910
Šířka: 24 cm, výška: 22 cm, rámování: 48 x 52 cm

Konec dražby: 26.09.2017 18:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč