82. Váza na stole
Autor: Antonín Pelc
(1895 Lišany - 1967 Praha)
olej na dřevě, Váza na stole, signováno vlevo nahoře, datováno 49
Technika: olej na dřevě, datace: 1949
Šířka: 27 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 28 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.09.2017 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč