52. Chodská váza
ručně malovaná chodská keramika, neznačeno
Výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.01.2023 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč