Porto Calvo, Brazílie
vydáno v Londýně v roce 1671
Technika: mědirytina, datace: 1671
Šířka: 35,5 cm, výška: 29 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč