Město pod horou
Autor: František Friedl
(1892 Plzeň - ?)
signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 17,5 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč