48. Statek
Autor: Gyula Zorkóczy
(1873 Mad´arsko - 1932)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 63,5 x 73,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:15 SELČ
Zbývá: 3d 12h 30m 5s
Vyvolávací cena: 5 300 Kč