Podvečerní hladina
Autor: Hans Friedrich Emanuel Schennis
(1852 - 1918)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 52,5 x 64
Konec dražby: 09.04.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 800 Kč