Ve světnici
Autor: Osvald Rasmussen
(1885 - 1972)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54,5 x 65
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč