172. Spinning propeller
Autor: Gordon Osmundson
značeno vpravo dole
Technika: digitální tisk
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:57 SELČ
Zbývá: 1d 11h 25m 31s
Vyvolávací cena: 250 Kč