173. "1970 Jazz in Paris"

Autor: Conrad Knutsen

signováno vpravo dole, značeno vlevo dole
Technika: digitální tisk, datace: 2007
Šířka: 55 cm, výška: 71 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:57 SELČ

Zbývá: 0d 20h 44m 31s

Vyvolávací cena: 250 Kč