179. Olympionik
Autor: Miroslav Barták
(1938 Košice, Slovensko)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno. Sklo naprasklé.
Technika: kombinovaná technika, materiál: tužka/akvarel/papír
Šířka: 34,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 40,5 x 50,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:59 SELČ
Zbývá: 0d 19h 38m 27s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč