73. Cesmína
Autor: Jan Hulínský
(1889 - 1957)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 36 cm, výška: 30 cm, rámování: 38 x 44,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:24 SELČ
Zbývá: 0d 3h 40m 58s
Vyvolávací cena: 500 Kč