81. Klaun
Autor: Miloš Nesvadba
(1925 Praha - 2020 Praha)
signováno a datováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1975
Šířka: 20 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 30 x 35
Konec dražby: 13.05.2024 20:26 SELČ
Zbývá: 0d 3h 28m 46s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč