53. Domy
Autor: Helena Ambrosová
(1934)
signováno vpravo dole, paspartováno.
Technika: akvarel
Šířka: 34,5 cm, výška: 56 cm, rámování: 67 x 46,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:17 SELČ
Zbývá: 1d 13h 39m 1s
Vyvolávací cena: 800 Kč