194. Květina
Autor: Ludvík Herzl
(1877 Líšno - 1944 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno v blondelovém rámu.
Technika: akvarel
Šířka: 19 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 36 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 0d 17h 4m 8s
Vyvolávací cena: 800 Kč