42. Tenisky
Autor: Sergej Michnovsky
autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 88,5 cm, výška: 73,5 cm, rámování: 85 x 100
Konec dražby: 13.05.2024 20:13 SELČ
Zbývá: 1d 4h 53m 24s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč