Nálada 1986
Autor: Jiří Kaloč
(1943 Sezimovo Ústí)
signováno a datováno vpravo dole, na reverzu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl, datace: 1986
Šířka: 14 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 24,5mx19 cm
Konec dražby: 03.06.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč