14. Konstrukce

Autor: Karel Machálek
(1937 Zlín)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 47 cm, výška: 53 cm, rámování: 70 x 61 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 12.08.2020 20:13 SELČ


Aktuální cena: Dostupné po přihlášení

Zbývá: 3d 22h 14m 41s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat