130. Singapore
Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1996
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 23 x 27,5 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč