Pražská ulička

Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1989
Šířka: 48 cm, výška: 42 cm, rámování: 47,5 x 53 cm

Konec dražby: 15.02.2023 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč