Praha

Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 23,5 x 28,5 cm

Konec dražby: 15.02.2023 20:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč